Złap Kontakt

Oddajmy Słowu należyte miejsce w swej Drodze

 dlatego zachęcam do korespondencji

Ze samym sobą, światem, naturą, kosmosem!

 

 

 

Słowo pisane pomaga więcej odsłonić, daje nam prywatność i możliwość intymnego wglądu w siebie, ale też połączenia z dowolną energią, w bezpieczny sposób. Dodatkowo – otwiera nasz umysł na czucie, nas na przepływ słów z trzewi, ciała, emocji. To już nie tylko strumień myśli, które mogą stłumić nasze postrzeganie TU I TERAZ. To prawdziwe, esencjonalne słowa, które mówią nam Prawdę – o nas, o świecie, wszechświecie.

JESTEŚ GOTÓW, GOTOWA NA PRAWDĘ?

W Słowie jest też moc kreacji. Możesz nauczyć się wchodzić w taką relację z rzeczy-wistością, by skutecznie i z werwą kreować swoje życie oraz co bardzo istotne – rozwijać Pasję.

Bo chyba zgodzimy się, że harmonia, działanie z pasji i przepływu jest najważniejszym i podstawowym elementem ludzkiego życia. Po cóż mielibyśmy istnieć w innym wypadku? Po cóż mielibyśmy tyle czuć, wiedzieć, widzieć, aby tego twórczo nie przepuścić przez siebie – wyrazić, otoczyć miłością.

Co to znaczy otoczyć swój umysł miłością? Przekierować tam energię swego serca? To znaczy – ZŁAPAĆ KONTAKT Z PRAWDĄ W SOBIE. Poprzez słowa traktowane serio serio – a nie spychane. To taka słowna medytacja można powiedzieć. To odnalezienie w swoim umyśle przestrzeni, dzięki której umysł staje się szerszy. Dopiero wtedy jest integralną częścią naszej istoty. Już nie błądzimy po rozważaniach, próbach zrozumienia i dualizmach. One burzą rdzenną harmonię wszystkich rzeczy.

 

 

Budda powiedział, że wszelkie poglądy, rozważania, teorie i koncepty, to GĄSZCZ POGLĄDÓW, TO TEATR MYŚLI, A NAWET CYRK. 

 

Zmierzenie się ze swoim wnętrzem przy pomocy SŁÓW, to możliwość przekroczenia tego cyrku i nagromadzenia w umyśle. Transgresja, czyli przekraczanie granic, bywa przedmiotem lęku.

Nie ma się czego jednak bać, gdyż transgresja – przekroczenie – pozwala nam na zachowanie wolności, niezależności, przestrzeni i tym samym – umożliwia nam bezpieczną, piękną i rozwijającą transcendencję.

Jestem mistrzynią transcendencji, dlatego Alsłowia to nie tylko miejsce, w którym poczytasz niezwykłe teksty, ale też możesz zagłębić się w relację ze słowami i swoją pasją, kreatywnością, mocą. Mocą, która wyciąga ponad schematy, pozwala być w przepływie kreacji. 

Więc, jak złapać ten kontakt, zapytasz?

 

Zacznij pisać. Załóż zeszyt, porozmawiaj ze swoją podświadomością, nadświadomością. Słowem zejdź w głębiny lub wznieś się w kosmos. Słowem wygrzeb z siebie wszystko, co musi zostać uzdrowione, wysłuchane lub utulone.

 

Pisz Strumień Świadomości, pisz listy, pisz dialogi ze swoją mocą, ze swoim cieniem, ze swoim światłem.

W dziale MISTYKA SŁÓW znajdziesz wiele inspiracji do osiągania transformacji, poprzez pisanie i słowa.

 


 

 

 

Możesz też skontaktować się ze mną lub zacząć wdrążać się w tematy poruszane na Alsłowii. Otwieram nimi umysł.

 

Napisz, jeśli coś z tego co piszę, rezonuje z Twoją duszą, z Twoim najgłębszym Jestem, z pędem Twego twórczego mentalu!

Napisz maila. Napisz list.

Forma listowna takiego kontaktu może zapewnić Ci dużą dozę prywatności, poczucie bycia w głębi siebie. Ja jestem łącznikiem słownym i nie muszę znać Twojego życiorysu, możemy pozostać na poziomie energii, umysłu, słów. Możesz być anonimowy/anonimowa. Możesz także wreszcie być Sobą w pełni, odsłonić się, ponieważ nie oceniam – słowa, pisanie to proces tworzenia mandali swego umysłu. Jestem. Ty także. Chcesz napisać? Pisz. Do siebie, do mnie, do świata, do kosmosu.

 

Słowa wzywają i mówią znacznie więcej, niż człowiek rozumie.

Zapraszam w podróż w głąb archeologii słów.

Której symbolem jest Zaufanie.

Prosta, ludzka ufność w swoją własną ścieżkę życia.

 

 

Mam do zaoferowania wiele praktyk, które mogą pomóc wejść Ci w kontakt ze swoją słowną naturą, pomogą rozpoznać Słowa z Duszy, Słowa z Umysłu, Słowa z Ciała. Pomogą lepiej porozumieć się z samym sobą.
Jeśli jesteś zaciekawiony/a – napisz do mnie (dzayanayin@gmail.com).
Poczuję i odpiszę, co i jak możemy zadziałać.
Maile nic nie kosztują, ale z szacunku dla mojej pracy energetycznej oraz mentalnej, poniżej podaję przykładowy cennik bardziej konkretnych słowno-kreacyjnych eksploracji, do jakich mogę Cię zaprosić:
Kontakt w sprawie prywatnej, via słowno-kreacyjnej korespondencji:
dzayanayin@gmail.com
Pisz jeśli czujesz się gotowy eksplorować więcej ze swoją Pasją (nie tylko pisarską) lub jesteś zagubiony/a w świecie energii, czucia, albo myślenia i w natłoku artystycznego szału.
Każdy artysta jest wizjonerem. Zbadajmy razem te szlaki! 🙂 Mentalne rozwikłanie wielu spraw wszechświata w słowie potrafię przekazać 🙂

 

Gdy wyrażasz chęć na mój wgląd w Twoje jestestwo, po krótkich pytajnikach i zadaniach, oferuję:

 Wgląd ze słownym i pozasłownym przesłaniem dla Ciebie: 50 zł

 

 

Spersonalizowane nagranie audio (medytacja, słowa, podróż wizyjna) po krótkim „interview”: 35 zł

 

 

Korespondencja z wyborem lub łączeniem 3 poniższych sfer: 85 zł

 

Oferta pomocy w „złapaniu kontaktu” ze najgłębszą częścią siebie:

  • strefa ciała – poprzez świadome picie naparów nawiązanie relacji z ciałem i roślinami oraz nauka zdrowych, nowych nawyków. Bezpieczne wychodzenie z przyzwyczajeń umysłu. Dobieramy zestaw ziół, herbat, yerba mate. ROŚLINNE DAO.
  • strefa umysłu – pracujemy narzędziami kreacji, słowa, intuicji, ale też filozofii. Wejście w nowy, transgresyjny dyskurs rzeczywistości, uzyskanie mocy własnej i nauka kontaktu z intuicją i wewnętrzną drogą. FILOZOFIA KREACJI
  • strefa ducha – energetyczni towarzysze, wsparcie poprzez medytacje, rytuały, dobór np. kadzideł, praca z energią, wchodzenie w subtelności dotyczące energii wewnętrznej i przepływu kreacji, drogi inspiracji twórczej, wyciszenia, żywioły i efemeryczna natura rzeczywistości. MANDALE SŁÓW.

 

 

Spersonalizowany dobór akcesoriów twórczych i artefaktów mocy, wsparcia: 105-150 zł (rośliny, kadzidła, olejki, książki itd.)

 

 

 

 

Znajdź na siebie metodologię artysto… przekrocz dyskursy!

 

Złap Kontakt

Dodaj komentarz

Close Menu