Złap Kontakt

Oddajmy Słowu należyte miejsce w swej Drodze

 dlatego zachęcam do korespondencji

Ze samym sobą, światem, naturą, kosmosem!

 

Słowo pisane pomaga więcej odsłonić, daje nam prywatność i możliwość intymnego wglądu w siebie, ale też połączenia z dowolną energią, w bezpieczny sposób.

Mam do zaoferowania wiele praktyk, które mogą pomóc wejść Ci w kontakt ze swoją słowną naturą, pomogą rozpoznać Słowa z Duszy, Słowa z Umysłu, Słowa z Ciała. Pomogą lepiej porozumieć się z samym sobą. Jeśli jesteś zaciekawiony/a – napisz do mnie (dzayanayin@gmail.com).

W Słowie jest też moc kreacji. Możesz nauczyć się wchodzić w taką relację z rzeczy-wistością, by skutecznie i z werwą kreować swoje życie oraz co bardzo istotne – rozwijać Pasję.

 

A zatem – napisz, jeśli coś z tego co piszę, rezonuje z Twoją duszą, z Twoim najgłębszym Jestem, z pędem Twego twórczego mentalu!

Forma listowna takiego kontaktu może zapewnić Ci dużą dozę prywatności, poczucie bycia w głębi siebie. Ja jestem łącznikiem słownym i nie muszę znać Twojego życiorysu, możemy pozostać na poziomie energii, umysłu, słów. Możesz być anonimowy/anonimowa. Możesz także wreszcie być Sobą w pełni, odsłonić się, ponieważ nie oceniam – słowa, pisanie to proces tworzenia mandali swego umysłu. Jestem. Ty także. Chcesz napisać? Pisz. Do siebie, do mnie, do świata, do kosmosu.

 

Słowa wzywają i mówią znacznie więcej, niż człowiek rozumie.

Zapraszam w podróż w głąb archeologii słów.

Której symbolem jest Zaufanie.

Prosta, ludzka ufność w swoją własną ścieżkę życia.

 

 

Kontakt w sprawie prywatnej, via słowno-kreacyjnej korespondencji:
dzayanayin@gmail.com
Pisz jeśli czujesz się gotowy eksplorować więcej ze swoją Pasją (nie tylko pisarską) lub jesteś zagubiony/a w świecie energii, czucia, albo myślenia i w natłoku artystycznego szału.
Każdy artysta jest wizjonerem. Zbadajmy razem te szlaki! 🙂 Mentalne rozwikłanie wielu spraw wszechświata w słowie potrafię przekazać 🙂

 

 

Oferta pomocy w „złapaniu kontaktu” ze najgłębszą częścią siebie:

  • strefa ciała – poprzez świadome picie naparów nawiązanie relacji z ciałem i roślinami oraz nauka zdrowych, nowych nawyków. Bezpieczne wychodzenie z przyzwyczajeń umysłu. Dobieramy zestaw ziół, herbat, yerba mate. ROŚLINNE DAO.
  • strefa umysłu – pracujemy narzędziami kreacji, słowa, intuicji, ale też filozofii. Wejście w nowy, transgresyjny dyskurs rzeczywistości, uzyskanie mocy własnej i nauka kontaktu z intuicją i wewnętrzną drogą. FILOZOFIA KREACJI
  • strefa ducha – energetyczni towarzysze, wsparcie poprzez medytacje, rytuały, dobór np. kadzideł, praca z energią, wchodzenie w subtelności dotyczące energii wewnętrznej i przepływu kreacji, drogi inspiracji twórczej, wyciszenia, żywioły i efemeryczna natura rzeczywistości. MANDALE SŁÓW.

Znajdź na siebie metodologię artysto… przekrocz dyskursy!

 

A jeśli szukasz podobnych sobie ludzi: zapoznaj się ze Stowarzyszeniem STFORA:

http://stfora.wordpress.com

 

Złap Kontakt

Dodaj komentarz

Close Menu