Notka Pierwsza: Początki i Powitania

        Alsłowia jest tym, co otula każde słowo iskrami zrozumienia, informacji pełnej barw i dźwięków, czuciem i przeżywaniem siebie poprzez tysiące istnień, które tańczą ze sobą w rytm naszego oddechu.

 

 

Ta strona powstała z kilku powodów, których źródło istnieje w Słowie – w jego mocy sprawczej, twórczej, ale także pełnej sztuki i życia, ponieważ jest jedną z tych rzeczy, które towarzyszą człowiekowi w różnych formach i wcieleniach.

Słowo jest tu drogą: sztuki, filozofii, poezji, wieczności, globalnej świadomości, eksploracji mentalnej, rozwojowi indywidualnej potencji twórczej i relacji ze światem, z innymi, systemem symboli i sieci znaków, przekazów dawnych i przyszłych, snucia Historii i Baśni.

Wyrażam się w słowie od dawna, na tej stronie pokazuję szczyptę swej twórczości i odkryć pisarskich, a także zapraszam do pogłębienia własnej relacji ze słowami.

Dlatego Alsłowia łączy się z każdym Pisarzem i Pisarką i w ogóle z Twórcami wszelakimi! Zachęcam, by dzielić się i kontaktować ze mną w sprawie swej Opowieści, swej słownej podróży i literackich tworów.

Alsłowia otwiera też przestrzeń do pogłębionego kontaktu z energią Słowa i wchodzi to w zakres mojej indywidualnej, filozoficzno-artystycznej pasji, wiedzy którą gromadzę i chętnie udzielę w tej sferze porad. Więcej na ten temat przeczytasz tu: >twórczość<

Alsłowia wreszcie, to dom wszystkich miłujących świadome wyrażanie się, eksplorację świata umysłu, przekraczanie granic filozoficznych i ogółem radość z potencjału słownego ludzkości!

Przewiduję rozwój tej strony, kierunki pozostają otwarte. Możesz pisać do mnie w różnych sprawach: >kontakt<

W tej chwili na stronie poczytacie więc o mojej twórczości i podejściu do słowa i pracy ze słowem. Będzie trochę praktycznych rzeczy, jak i przemyśleń. Będzie wizjonerstwo słowne, ale też bardzo ugruntowana filozofia. Obserwujcie więc co się tu dzieje i wyrażajcie swoje opinie, refleksje, uwagi. Bądź na bieżąco: >aktualia< Możesz także zapisać się do listy mailingowej i otrzymywać alsłowiowe powiadomienia (podaj adres na dole strony).

Zachęcam jednak do kliknięcia także w bardziej rozwiniętą formę współpracy z Alsłowią. Zapisz się do Słownych Przestrzeni (poprzez maila). Otrzymasz różne podarunki w postaci słów i możliwości pracy ze słowami. Będę stopniowo tworzyć i rozwijać tę indywidualną Słowną Przestrzeń, w której mimo wszystko każdy uczestniczy, choć niepewnie bywa ze świadomością tego ?

 

~~*~~

A teraz – baw się dobrze.

Niech Myśli wiodą Cię w tonach kreacji przez życie!

Kłaniam się,

Dzayanayin

 

~~*~~

Notka Pierwsza: Początki i Powitania

Dodaj komentarz

Close Menu