Na Alsłowii znajdziesz zarówno twórczość moją, autorki strony, jak i zaprzyjaźnionych ze mną osób oraz każdego, kto zdecyduje się na kontakt w sprawie własnej publikacji 🙂 Prezentujemy w poszczególnych Strefach (kategoriach) różne odsłony szerokiego, świadomego spojrzenia na Słowa.

 

Twórczość Gości I Przyjaciół:

Jagoda Kurek 
Damian Błoński 
Bartłomiej Grzeliński 

 


 

DLA POTENCJALNYCH AUTORÓW

 

Poszukujemy twórczości pisarskiej i malarskiej i graficznej (obrazy na stronę oraz teksty), chętnie opublikujemy Twój tekst, jeśli uznasz, że pasuje do któregoś z obszernych działów Alsłowii. Jeśli nie wiesz – napisz do mnie, a z pewnością się dogadamy!

 

piszcie na mail: dzayanayin@gmail.com <

 

ZASADY PRZESYŁANIA TEKSTÓW:

 

> tekst musi być w dokumencie PDF (ew. word)

> tekst powinien być już zredagowany, „gotowy do wstawienia”

> w tytule maila proszę wpisać: PROPOZYCJA TEKSTU ALSŁOWIA

> w treści swoje dane takie, jakimi chcecie, abym was podpisała pod tekstem. Zatem imię, nazwisko, to i to, albo pseudonim.

> możecie też zasugerować jaki obraz, aspekt wizualny mam dodać przy tekście, albo podesłać go razem z tekstem (musi mieć dobrą rozdzielczość i nie być „piracki”)

 

 

 

 

POMOC TWÓRCZA:

> Jeśli potrzebujecie pomocy pisarskiej, redakcji, opinii o Waszym tekście to także możecie pisać i spróbujemy razem popracować nad warsztatem

> Oferuję szerokie spojrzenie na twórczość pod różnymi kątami i na pewno Cię to rozwinie.

> Podchodzę do każdego indywidualnie i porozumiewamy się przede wszystkim w myśl zasady „słowo pisane zagląda głębiej :)” (przeczytaj wpis „Złap Kontakt”).

> Cena za pomoc twórczą to 50zł.

> Jest też możliwość kupienia pakietu Roślinnego do pracy kreatywnej i to już ustalamy podczas pisarskich sesji.

 

 

 

 

 


Close Menu