<<< Alsłowia <<<

                             sklep-icum

armenti
initio creatio

W ramach prowadzenia strony Alsłowia, pragnę dzielić się nie tylko słowami w formie sieciowej, nieskończonej wymiany. Chcę też udostępniać teksty, twórczość i przedmioty użytkowe, które będą wspomagać twórcze działania, myślenie, rozwój wewnętrzny i mentalny. 

Wszystko, co znajdziesz w armenti initio creatio, czyli stoisku inicjującym kreację – jest po to, abyś w bezpieczny, twórczy sposób mógł/a poszerzać swój umysł, dokonywać ekspansji świadomości i samopoznania, pozostając blisko korzeni, swej pasji i natury oraz pełnej wymiarów kultury. 

InitioCreatio

Martyna Borowska

Tel: 530 521 727

Email: dzayanayin@gmail.com

 

co znajdziesz w
sklep-icum


Archeologia Słów

to prywatne zbiory opowiadań, twórczości, poezji, prozy, które pragnę przekazywać w imię wolnego, ekspansywnego i przekraczającego granice słowa.

Wielowymiarowe Pismo Sieciowe

Zapraszam do współtworzenia Pisma Sieciowego, którego celem jest bycie interaktywnym, żywym tworem, który łączy się niejako poza siecią z naszym twórczym umysłem. Pismo Sieciowe będzie działało na zasadzie PRENUMERATY, a teksty będą publikowane w ciągu całego miesiąca, żywo i dynamicznie, niczym idealna dla twórczych umysłów internetowa przestrzeń. Przekieruj swój umysł z portali społecznościowych na to, co inspiruje, odżywia i pozwala na kontakt z kulturą i naturą.
Prenumerując Pismo Sieciowe będziesz też na bieżąco ze wszystkim, co poniżej prezentuję, otrzymasz dostęp do wielu treści i dodatkowych atrakcji. Innymi słowy, alsłowiowy świat stanie przed Tobą otworem - stopniowo zabierając Cię głębiej i głębiej.

>>> Odezwij się na dzayanayin@gmil.com <<<
Pierwsze Wydanie PS już wykiełkowało. Pierwsze hasła dostaniesz więc gratis!
A szczegółowe informację o klasycznej prenumeracie otrzymasz na maila.

Cienista Ziemia, Cielista Ziemia - zbiór opowiadań

Autorka: Martyna Borowska / Dzayanayin Są to teksty pisane w latach 2015-2019, zebrane pod kątem pierwotnego wołania z głębi ziemi, odkrywania jej cienia i blasku, poruszania się na granicy jawy i snu. W skład zbioru wchodzą poezje, miniatury twórcze oraz dwa dłuższe opowiadania.


Korespondencja Kreatywna

zapraszam do korespondencji osoby, które poszukują wsparcia na drodze twórczej czy rozwojowej. Jeśli potrzebujesz rozwikłać jakiś twórczy problem, rozwijać się jako twórca, pogłębić kontakt ze swoją pasją, rozwijać się mentalnie – poprzez wymianę słów naprowadzę i dam indywidualnie dobrane narzędzia, wskazówki, procesy, wiedzę.

wymiana listów: wsparcie

niezależnie od tego, jak wielu ich potrzebujesz (forma dowolna - pisemna lub mailowa). Piszesz z czym się zmagasz, najlepiej poprzez strumień świadomości. Ja odpisuję swoim czuciem. Poprzez słowną mistykę docieramy do esencji.

wymiana listów: rozwój

dokonujemy słownej eksploracji tematu, który Cię nurtuje i dobieram specjalistyczne pomoce rozwoju Ciebie w synchroniczności do Twoich umiejętności i pasji. Posługuję się metodami filozoficznymi, medytacyjnymi, psychomagicznymi (Jodorowsky) i kreacyjnymi. Oraz oczywiście zielarstwem.


Edukacja i Dom Wiedzy

udzielam różnego typu lekcji: w formie warsztatowej, wykładowej, tradycyjnej, grupowej i indywidualnej. Specjalizuję się w wielu obszarach humanistycznych, rozwoju mentalnym i duchowym, medytacji, harmonizacji umysłu, ziołoznawstwie, praktykach zielarskich, 

specjalistyczne artykuły

teksty, artykuły naukowe lub popularnonaukowe na zamówienie/możliwość stałej współpracy. Tematy: ziołoznawstwo, rośliny, szamanizm, rozwój duchowy i kreatywny, kultura, sztuka, literatura, recenzje, dziennikarstwo, kobiecość, erotyka, zdrowie, lifestyle, filozofia, joga, natura, odżywianie. Mam też doświadczenie w pisaniu tekstów z elementem reklamowym produktu. Z chęcią piszę też teksty EKSKLUZYWNYE, wyjątkowe, ponadprzeciętne tematy, wątki czy opowiadania...
___________________________________
Wycena od znaków:
netto pln.: zn. 1500-2000 - 35 pln 2200-2500 - 45 3000-3500 - 65 4000-4500 -85 5000-5500 - 95-100 6000< - 150<

pracownia hermetyczna

interesuje Cię rozwój umysłu, mentalne przestrzenie i odkrywanie mądrości zakodowanej w naszych głowach? Gnoza, filozofia, hermetyzm, mistyczne i hermetyczne koncepcje umysłu, dzięki słowem poznane i w słowie wyrażone + wszystko, co wypisałam obok 'filozofia' ->>> Pracownia Hermetyczna odbywa się na zasadzie spotkań i omawianych motywów, w które dajemy sobie czas swobodnie wejść mentalnie. Uczymy się też owego "mentalnego wchodzenia" i pozwalamy na poprowadzenie przez wewnętrzną mądrość.
Pamiętaj, takie pogłębione mentalne samopoznanie z może Cię zmienić.
W trakcie bycia w Pracowni dostajesz indywidualną recepturę ziołową do praktyki, albo tworzysz ją samodzielnie z moją pomocą.
ZBIERAM GRUPĘ!!! (dzayanayin@gmail.com + w temacie wpisz: "GNOSIS"
Zaczynamy od 1.Prawa Hermetycznego 🙂

Warsztat Pisarski - SKS! i betaczytelnictwo

***usługi beta-czytelnicze (sprawdzam Twój tekst i oceniam podług kryteriów wcześniej wypunktowanych) - wycena indywidualna (od 15 pln) Pisz na dzayanayin@gmail.com + w temacie "OCENA TEKSTU" __________________________________________________ SKS - Studium Słownej Kreacji w głąb słownej kreacji, dzieje słowa, dzieje pisma, książki, filozofia kreacji, sposoby pisania, pisarstwo ucieleśnione, literatura otwarta, proces pisania, tworzenie powieści, poddanie się historii i wszelkie twórczo-pisarskie dylematy, inspiracje itd. - wejdź ze mną w ten proces w ramach kreatywnej szkoły SKS.

filozofia

studiowałam filozofię oraz komparatystykę, świat zachodu i jego dyskursy jednak mi nie wystarczały. Mam obycie w naukach humanistycznych, wieloletnie samodzielne studia jogiczne, myśli wschodniej i transgresyjnej. Tworzę Filozofię Kreacji. Wkrótce kupisz tu książkę na ten temat - rozwój poprzez swoją twórczość/pasję. Obecnie zagłębiam filozofię permakultury i cykliczności. Udzielam wykładów/warsztatów filozofii jogi i nieszablonowego myślenia. Filozofia to umiłowanie mądrości. Jestem w służbie słowom i ich przekazem chętnie otworzę Twój umysł.
Chętnie prowadzę Spotkania Filozoficzne dla młodzieży oraz artystów w każdym wieku.


Roślinna Droga

roślinne dao/droga to moja z koncepcja doświadczania roślin. To nie tylko wiedza fitoterapeutyczna, ale bardzo holistyczne podejście do „leczenia ziołami” i „wiedzy o ziołach”, zaczerpnięte z doświadczeń Przodków i Przodkiń, rdzennych kultur, ayurvedy, TMCh oraz alchemii i ludowego stosowania. W ramach Roślinnej Drogi zapraszam do różnego rodzaju Spotkań z Roślinami. Poniżej niektóre z obecnie dostępnych:

ziołoznawstwo

wykład, warsztat, spacer ziołowy (25-70 pln)
prywatna konsultacja fitoterapeutyczna,
porada zielarska (15 pln)

kręgi i rytuały roślinne

Wrota Żywiołów - rośliny dla żywiołów /krąg szamański, wiedzy i doświadczenia żywiołu poprzez roślinę, muzykę i podróż wizyjną Cebar - rytuał picia Yerba Mate (Krąg Mate) Rytuał Konopny Ceremonia Przedświtu (Guayusa) Krąg Wiedzących (rodzime roślinny czarodziejskie) Kręgi Kobiece Spotkanie z Roślinami Wiedzących w formie rytuału/kręgu Mentalna Medytacja i Rośliny dla Umysłu *** Pracuję z takimi roślinami: ostrokrzew paragwajski (yerba mate), bylica, pokrzywa, jałowiec, iglaste, kwiaty, konopia, guayusa, ashwagandha, brahmi, gotu kola.

yerbowa przygoda

ziołoznawcza podróż w wygodnej formie online (materiały edukacyjne, wideo, teksty, i paczka yerbinowa do własnych zielarskich eksperymentów). Kręgi Mate. Dogłębna edukacja roślinna z Yerba Mate w roli przewodniczki.

alchemia ziół i naparów

I Wsparcie Alchemiczne, czarodziejskie, szamańskie (porada) - 15 pln II Specjalistyczna Mieszanka Naparowa (indywidualnie sporządzona receptura na Twoje potrzeby) - 25 pln

receptury

sporządzam alchemiczne receptury roślinne i piszę książkę o Roślinnym Dao. Niebawem będzie tu link do zakupu różnego typu Receptur. W przygotowaniu np. Receptury Miłosne (afrodyzyjne), czy dla Mentalnego Zdrowia lub Kreacji. Ceny zbioru receptur będą w okolicach 10-25 pln.

wspólne czytanie

robię z czytania prawdziwe święto Spotkajmy się w Słowach <3
W Drodze
W Celu
W Ciszy
W świergocie natury


Świątynia Czuwania

Świątynia Czuwania to miejsce, które powstało we mnie. I pielęgnując je, stopniowo stawało się Miejscem Faktycznym. ww Świątynia Czuwania pisze oraz tworzę ziołowe mieszanki. Widziałam je oczami wyobraźni, w snach, w każdej pisanej historii. W każdym swoim oddechu. To świątynia prawdy i równowagi, brzuch świata, serce kreacji.

Zanim jednak zaproszę Was do tej prawdziwej, choć onirycznej przestrzeni na poddaszu starego domku wśród dzikich pszczół i dzikich kwiatów… 

Zaproszę Was do namiastki tego, co w Świątyni Czuwania znajdziecie. To jest esencja tego, kim jestem i czym pragnę się dzielić. W Świątyni Czuwania jest bowiem miejsce na Twórczy Rozwój, to chwila wytchnienia, zatrzymania nad sobą: medytacja, joga, podróże wizyjne i wcielające, przekaz mądrości, filozofia, rozwój mentalny. Miejsce Spotkań. Miejsce Zgromadzeń ze swoimi kreatywnymi umysłami. 

Do tej pory w ramach mojej medytacyjnej ścieżki, udostępniałam na Alsłowii praktyki wizyjne, z których możesz korzystać za darmo. 

Jeśli szukasz Miejsca do organizacji eventu lub spotkania w duchowym wymiarze, z roślinami, miejscami mocy, spokojem i równowagą, jestem otwarta na kontakt. Miejsce to znajduje się Pod Lasem: pokoje, miejsce na namioty, dużo przestrzeni, łąki, stawy, duży las, piękny ogród, wspaniałe jedzenie miłości, zioła i ich przetwarzanie, kadzidlarnia, miejsce medytacyjne, jogiczne, ognisko.  // dzayanayin@gmail.com + w temacie „SIEDLISKO POD LASEM” //