wracam na Alsłowia.pl

W ramach prowadzenia strony Alsłowia, pragnę dzielić się nie tylko słowami w formie sieciowej, nieskończonej wymiany. Chcę też udostępniać teksty, twórczość i przedmioty użytkowe, które będą wspomagać twórcze działania, myślenie, rozwój wewnętrzny i mentalny. 

Wszystko, co znajdziesz w armenti initio creatio, czyli stoisku inicjującym kreację – jest po to, abyś w bezpieczny, twórczy sposób mógł/a poszerzać swój umysł, dokonywać ekspansji świadomości i samopoznania, pozostając blisko korzeni, swej pasji i natury oraz pełnej wymiarów kultury. 

InitioCreatio

Martyna Borowska

Tel: 530 521 727

Email: dzayanayin@gmail.com

sklep-icum

armenti
initio creatio

wdzięczność i wsparcie Alsłowii

tworzę słowny wszechświat od początku jego istnienia i aż po krańce wymiarów. Jestem tu, jestem w słowach, jestem poza słowami i DZIĘKUJĘ z serca za wszystkie maile wdzięczności.Jeśli chcesz okazać mi finansowe podziękowanie, wspierając wielki wszechświat Alsłowii, przy-stań w sieci -


Korespondencja Kreatywna

zapraszam do korespondencji osoby, które poszukują wsparcia na drodze twórczej czy rozwojowej. Jeśli potrzebujesz rozwikłać jakiś twórczy problem, rozwijać się jako twórca, pogłębić kontakt ze swoją pasją, rozwijać się mentalnie – poprzez wymianę słów naprowadzę i dam indywidualnie dobrane narzędzia, wskazówki, procesy, wiedzę.

>>>w tym wpisie opowiadam o tym, czym jest korespondencja kreatywna<<<

wymiana listów: wsparcie

niezależnie od tego, jak wielu ich potrzebujesz (forma dowolna - pisemna lub mailowa). Piszesz z czym się zmagasz, najlepiej poprzez strumień świadomości. Ja odpisuję swoim czuciem. Poprzez słowną mistykę, głęboki wgląd w Twe słowa, docieramy do esencji - zadziwisz się, jak niewiele potrzeba, by słowem otworzyć nowe drzwi percepcji.

wymiana listów: rozwój

dokonujemy słownej eksploracji tematu, który Cię nurtuje i dobieram specjalistyczne pomoce rozwoju Ciebie w synchroniczności do Twoich umiejętności i pasji. Posługuję się metodami filozoficznymi, medytacyjnymi, psychomagicznymi (Jodorowsky) i kreacyjnymi. Oraz oczywiście zielarstwem.
Umysł, ciało i dusza oraz harmonia Twej całości czekają na miłość!


Pisanie

specjalistyczne artykuły, teksty na zlecenie

Twoja Twórczość: beta-czytelnictwo

wspólne czytanie

robię z czytania prawdziwe święto Spotkajmy się w Słowach <3
W Drodze
W Celu
W Ciszy
W świergocie natury

najbliższe czytanie:
... Urszula Kozioł "Ptaki dla Myśli" na alslowia.pl ...

Jeśli masz chęć zaprosić mnie na czytanie, przygotowanie spotkania czytelniczego (lub innego związanego z rozwojem pisarskim - napisz mailowo propozycję dzayanayin@gmail.com)

Skup Książek i Czasopism

W zamian za np. Korespondencję Kreatywną, hermetyczną lekcję czy ziołowe receptury, przyjmę różnego typu książki. - na makulaturę (wszelki nadmiar papieru oddaję ziemi w sposób permakulturowy) - literatura wiedzy i sztuki, dla rozwoju wiedzy i sztuki! 🙂 ---------------- OBIEG KSIĄŻEK JEST BARDZO WAŻNY DLA CIĄGŁOŚCI CYKLU NATURY W PAPIERZE I TWORZYWIE


Edukacja i Dom Wiedzy

udzielam różnego typu lekcji: w formie warsztatowej, wykładowej, tradycyjnej, grupowej i indywidualnej. Specjalizuję się w wielu obszarach humanistycznych, rozwoju mentalnym i duchowym, medytacji, harmonizacji umysłu, ziołoznawstwie, praktykach zielarskich, 

Warsztat Pisarski - SKS!

w głąb słownej kreacji, dzieje słowa, dzieje pisma, książki, filozofia kreacji, sposoby pisania, pisarstwo ucieleśnione, literatura otwarta, proces pisania, tworzenie powieści, poddanie się historii i wszelkie twórczo-pisarskie dylematy, inspiracje itd. - wejdź ze mną w ten proces w ramach kreatywnej szkoły
SKS - Studium Słownej Kreacji ***
Chętnie podejmę też przeprowadzenie warsztatu, wykładu, spotkania, na któryś z wątków SKS, które możesz dogłębnie przejrzeć w poniższym linku:

rozwój mentalny, filozofia indyjska, komparatystyka

studiowałam filozofię oraz komparatystykę, świat zachodu i jego dyskursy jednak mi nie wystarczały. Mam obycie w naukach humanistycznych, wieloletnie samodzielne studia jogiczne, myśli wschodniej i transgresyjnej. Tworzę Filozofię Kreacji. Wkrótce kupisz tu książkę na ten temat - rozwój poprzez swoją twórczość/pasję. Obecnie zagłębiam filozofię permakultury i cykliczności. Udzielam wykładów/warsztatów filozofii jogi i nieszablonowego myślenia. Filozofia to umiłowanie mądrości. Jestem w służbie słowom i ich przekazem chętnie otworzę Twój umysł.
Chętnie prowadzę Spotkania Filozoficzne dla młodzieży oraz artystów w każdym wieku.

pracownia hermetyczna i filozofia kreacji

interesuje Cię rozwój umysłu, mentalne przestrzenie i odkrywanie mądrości zakodowanej w naszych głowach? Gnoza, filozofia, hermetyzm, mistyczne i hermetyczne koncepcje umysłu, dzięki słowem poznane i w słowie wyrażone + wszystko, co wypisałam obok 'filozofia' ->>> Pracownia Hermetyczna odbywa się na zasadzie spotkań i omawianych motywów, w które dajemy sobie czas swobodnie wejść mentalnie. Uczymy się też owego "mentalnego wchodzenia" i pozwalamy na poprowadzenie przez wewnętrzną mądrość.
Pamiętaj, takie pogłębione mentalne samopoznanie z może Cię zmienić.
W trakcie bycia w Pracowni dostajesz indywidualną recepturę ziołową do praktyki, albo tworzysz ją samodzielnie z moją pomocą.

ZBIERAM GRUPĘ!!! Ruszamy, gdy będzie minimum 5ciu uczestników 🙂 Nie, nie będzie to kolejna "grupa" facebookowa. To będzie PRAWDZIWIE HERMETYCZNE ZGRUPOWANIE GNOSTYKÓW

(dzayanayin@gmail.com + w temacie wpisz: "GNOSIS")

Zaczynamy od 1.Prawa Hermetycznego 🙂

Cena wspólnej przeprawy to Twoje poświęcenie i trochę czasu, w wymiarze 10 złotych na poczet rozwoju Alsłowii.


Roślinna Droga i Yerbini

A TERAZ COŚ Z NIECO INNEGO ŚWIATA, ALE JAKŻE INTERESUJĄCEGO – ŚWIATA, KTÓRY PRZEMIERZYŁAM SŁOWAMI I KTÓRY SŁOWAMI SPISUJĘ 

roślinne dao/droga to moja z koncepcja doświadczania roślin. To nie tylko wiedza fitoterapeutyczna, ale bardzo holistyczne podejście do „leczenia ziołami” i „wiedzy o ziołach”, zaczerpnięte z doświadczeń Przodków i Przodkiń, rdzennych kultur, ayurvedy, TMCh oraz alchemii i ludowego stosowania. W ramach Roślinnej Drogi zapraszam do różnego rodzaju Spotkań z Roślinami. 

 zapraszam do eksploracji strony YERBINI.PL ! 

poradnia ziołowa i ziołoznawstwo

kręgi i rytuały roślinne, Kącik Naparowy na przyjęcia, bale, festiwale 😉

receptury, komplety i lekcje holistyczne

yerbowa przygoda

joga i medytacja - wspólna praktyka

więcej na stronie yerbini.pl/sklep-panaceum lub tel.: 530521727

×
×

Koszyk