Czytam księgi. Piszę księgi. Tworzę księgi.

Jedną z takich ksiąg jest ALSŁOWIA. Inną był do niedawna ŚWIAT OBOK – Miejsca w Sieci. Te księgi zawierają w sobie różne światy i wiele wymiarów.

Alsłowia to wymiar pisarstwa, słowa ucieleśnionego, słowa pomiędzy słowami. To moja pasja pisania, służba słowu i wyrosła z wielu innych ksiąg – potrzeba dzielenia się, przekazywania, a nade wszystko – kontynuowania.

 


Initio Creatio

 

Ahoj, Hola, Namaste, Cześć Tobie 🙂

 

Tu Dzayanayin, inicjatorka Alsłowii
Wyznaję ideę bycia poza słowami: to one przemawiają, swoją wizualnością, dźwiękiem, sprawczością i mocą wyobraźni, jaką uruchamiają. Realizują się w relacji pomiędzy aktem odczytu. Świadomym, a jakże! Najbardziej jestem zaangażowana w pisanie prozy i jest to bez wątpienia najbliższa mi forma pisarstwa.
W zakładce: „Twórczość Dzayanayin” znajdziecie publikacje fragmentów i całości moich tworów pisarskich. Nie wydałam nic na papierze. Wkrótce na stronie przedstawię e-booki głównie mniejsze formy – opowiadania i wiersze, do sprzedaży.

 

 

Alsłowia jednak to nie tylko miejsce, w którym dzielę się swoimi słowami – publikuję twórczość różnych autorów – poezję, fragmenty prozy, tworzę Pismo Sieciowe oraz Filozofię Kreacji.

Rozgość się w tej przestrzeni – jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o mnie -> przewiń w dół.

 

A jeśli pragniesz zanurkować w świat słownych tworów, to poniższa lista z linkami powinna Ci pomóc:


Jeśli pragniesz rozkoszować się górami i dolinami różnorakiej i wieloosobowej twórczości pisarskiej…

WSKAKUJ NA POKŁAD!

Znajdziesz tam odnośniki do PROZY, POEZJI, KRÓTKICH FORM. Możesz posmakować rodzaju literackości i pisarstwa, jaki proponuję na Alsłowii 🙂

 

Jeśli chcesz zanurzyć się w alsłowiowy świat, zrozumieć o co w nim chodzi z moją koncepcją słowa, jako dynamicznego, wolnego bytu i świadomego pisarstwa:

Poznaj Alsłowię!

 

Jeśli jesteś zainteresowany publikacją na Alsłowii:

WEJDŹ TU

lub kliknij w zakładkę górnego menu: Pismo Sieciowe 🙂

 

Jeśli szukasz pomocy w rozwoju twórczym, słownym, mentalnym, zajrzyj tu:

ZŁAP KONTAKT 

 

 

A teraz – poznajmy się! Kim jestem, co robię? Jestem tą, która Inicjuje Kreację…

 

INITIO CREATIO – dlaczego nie poprzez słowo? Wyściela wnętrza naszego umysłu!

 

Jestem Martyna Borowska, pisarka i filozofka, niedoszła komparatystka, zielarka i co by nie kłamać – mistyczka, ponieważ transcenduję dość często. Tak, przy pomocy słów, tak – przy pomocy roślin i tak – przy pomocy harmonijnego umysłu.

A poza tym robię inne rzeczy związane ściśle ze słowami. Z ich przepływu we mnie i wielkiej otwartości na hermetyczną mądrość przekazywaną mentalnie, zainteresowałam się roślinami. Staram się szerzyć świadomość – alchemię ziół i naparów oraz istotę Roślinnej Drogi. Podążam hermetyczną drogą mentalną, opieram na doświadczaniu filozofii wschodniej, jogicznej synchronizacji, pracy z umysłem i wyobraźnią.

Tworzę Filozofię Kreacji, bazującą na transgresyjnym i kreatywnym podejściu do rzeczywistości. Interesuje mnie twórcza droga życia, szukanie  – ha! nazywanie (i poruszanie się w tym wszechświecie) – źródeł twórczej inspiracji.

Wysłanniczka Indian Guaranich w słowie. I szeptająca energię przodków i żywiołów. Tworzę kręgi i rytuały roślinne.

 

Posługuję się w niektórych przypadkach twórczych imieniem, słownym dźwiękiem Ka’nyati Dzayanayin.

Pochodzą z inicjacji roślinnej oraz słowno-dźwiękowej. Wyraz mej słownej drogi, jaką też po trochu prezentuję na Alsłowii (w Mistyce Słów). I jaka pozwala mi zapraszać Was do bezpośredniego kontaktu, jeśli potrzebujecie skomunikować się z całością siebie, poprzez zogniskowanie uwagi w rozwoju swojej pasji, kontaktu ze słowem i umiejętności harmonizacji poszczególnych aspektów siebie.

Działam ze Stowarzyszeniem STFORA, gdzie tworzymy nieskończone inspiracyjnie i rozwojowe akty kreacyjne.

 

 


 

Czemu Dzayanayin?
Przyszło słowo-imię Dzayanayin do mnie w dźwięku, materializacji Słowa.
Jest wskrzeszeniem i inicjacją potencji twórczej drzemiącej w świecie.

 

 

Kontakt w sprawie rozmowy czy spotkania:

dzayanayin@gmail.com

 

Każdy artysta jest wizjonerem.

  Zbadajmy razem te szlaki!

Mentalne rozwikłanie wielu spraw wszechświata w słowie potrafię przekazać.

 

 

 W telegraficznym skrócie dla bardziej konkretnych umysłów ::)

Obecnie piszę powieści, uczę się fitoterapii,  rdzennego szamanizmu słów i roślin, dokonuję wglądów z roślinami i grzybami, prowadzę stronę Alslowia.pl oraz prowadzę z Mężem sklep Yerbini. Jestem jogini w Tradycji Jogi Himalajskiej, gdzie choć już ok. 8 lat praktykuję jogę, dopiero od niedawna weszłam na ścieżkę bezkompromisowej wierności jogicznym naukom 🙂 a mój szamanizm jest równie stary co himalajscy jogini i guślarski, zakorzeniony w rodzimym, roślinnym dziedzictwie. Głoszę też hermetyczną nowinę. Propaguję jedzenie owoców <3 i rozwój mentalny, poprzez Filozofię Kreacji. Jestem inicjatorką Stowarzyszenia STFORA. Obecnie pracujemy nad STFORYCZNYM SŁUCHOWISKIEM i Pismem Sieciowym.

Piszę też artykuły na zlecenie o różnej tematyce, niepowtarzalne, naładowane energią i słownym flow. Koszt tekstu wyceniam w zależności od tematyki i nakładu pracy. Zapraszam do kontaktu!

DLA CIEBIE

Znajdziesz mnie za wieloma ciekawymi działaniami. Jeśli chcesz popracować mocniej w tych tematach, wiedz, że mogę stworzyć Korespondencyjną Atmosferę Kreatywnej Pomocy 🙂 Opisz swoją historię, czego potrzebujesz, z czym się zmagasz. Czemu jestem dobra w tym, co robię? Bo słucham słów i mam starą duszę, która po wielu wymiarach podróżowała i podróżuje 😉

Prywatne spotkania ze mną (zoom, rozmowa telefoniczna, korespondencja mailowa) dotyczące Twojego rozwoju ze słowem, pasją pisania, roślinami itp., kosztują od 50 do 200zł w zależności od Twoich potrzeb, ewentualnych przesyłek ziołowych i rodzaju pracy, jakiej potrzebujesz.

https://instagram.com/kanyati.dzayanayin/

 

 

 

Dhanyavaad

Poczytaj więcej na temat mojej drogi ze Słowem oraz zaproszenia do Kontaktu


Close Menu