Notka Trzecia: Tematyka Strony

ALSŁOWIA to miejsce, w którym realizuję kilka założeń dotyczących rozwoju i twórczości, czy też TWÓRCZEGO ROZWOJU CZŁOWIEKA. W tematykę strony wchodzą takie tematy:

 

słowo tworzące i moc słowa (duchowe i filozoficzne aspekty słownej rzeczywistości > część badawcza kultur, antropologiczna, mentalna, językowa, filozoficzna, mitologiczna, ujmująca globalne i kosmiczne przemiany ludzkości, antropozoficzna, itd.)

 

filozofia kreacji (mentalne przekraczanie granic i rozwijanie pasji w rytm indywidualnej ścieżki). Skąd płynie twórcza potencja? Problemy twórczości. Sposoby szukania, otwierania inspiracji. Mądrość i sztuka. Twórczość i życie codzienne. ///  Projekt Słońce (o słońcu twórczym w nas, by promieniowało ogromem radości tworzenia! Pouczenia dla twórców i osób rozwijających się). Właśnie piszę dużą pracę, kompendium tych tematów.

 

moja literatura (miejsce, w którym dzielę się swoją twórczością, ale też stopniowo rozwijamy sieć osób piszących, portal dla pisarzy przecierających swymi słowami szlaki iście hermetycznej strony świata!). Pisarstwo: podejście świadome do procesu twórczego, przekazywania myśli i ich pochodzenia. Co chcemy naprawdę przekazywać? Skąd płyną słowa? Czy nimi kieruję? Czy chcę? I rozwój pisarstwa DZIŚ. Novum pisarsko-poetyckie. A w tym:

 

stworzenie wydawnictwa (umożliwiającego publikowanie powyższych tworów w formie drukowanej, jako całości twórczej: od strony graficznej, wizualnej, typograficznej, filozoficznej i oczywiście słownej)

 

Stowarzyszenie kreacyjne, a w tym czasopismo/strona w niewielkim gronie zaangażowanych osób (szerokie spektrum artykułów, grafik i narzędzi na tematy rozwojowe mentalu). Nie narzucać: otwierać. Nie poprawiać: pokazywać.

 

indywidualne przestrzenie (alsłowia to także połączenie poprzez słowo ze swoją najgłębszą jaźnią, w tej przestrzeni jestem do Waszej dyspozycji w formie pomocy i wsparcia uzyskania tego kontaktu, ale też kontaktu na innych poziomach zaawansowania świadomościowego). Tworzenie, a duchowość. Medytacje słowne. Przekazy poprzez słowo (nie mylić z channelingiem!), czyli podróże mentalne!

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą w którymś z wymienionych obszarów, lub nasuwają Ci się inne – proszę napisz! Jeśli masz możliwość wsparcia projektu, także proszę o kontakt. Razem możemy stworzyć podwaliny świadomego rozwoju kreatywnego człowieka!
dzayanayin@gmail.com

 

Notka Trzecia: Tematyka Strony

Dodaj komentarz

Close Menu