Mistyka Słów, czyli transformująca słowna siła +video

Na stronie Alsłowia posługuję się różnymi oglądami tego, czym jest Słowo i jakie można z nim podejmować relacje. Są one wynikiem mojej pisarskiej drogi, głębokiego zaufania w ich prowadzenie. Ma to związek nie tylko z naszym, rodzimym językiem, ale też duchowym połączeniem z mentalnym wszechświatem złożonym ze słów. Lecz Słów prawdziwych, tętniących życiem, wolnych, dynamicznych. To właśnie prezentuję na Alsłowii. Oprócz tego posługuję się pracą ze słownym cieniem, z filozofią kreacji, z wyobraźnią i umysłem. Więc dlaczego Mistyka? Co tu robi to słowo? Co to znaczy „słowne wglądy” i dlaczego nie jest to channeling, ani żadne „czytanie w astralu”?

 

Opowiem o tym bardzo prosto.

Mistyka to osobiste doświadczenie, mające siłę transformującą. Tym są dla mnie słowa. Nie tylko jako element pracy twórczej – pisania, ale też część rozwoju. Bo skoro coś jest pasją, to znaczy, że to umiemy najlepiej. A co jakby to nasze „najlepiej” stało się podstawą do rozwoju? I tworzenia swojego  życia w obfitości i harmonii? Taką drogę przyjęłam ze słowem.

Otwartość na taką przestrzeń doświadczania umożliwia nie tylko osobisty rozwój i wspaniałą, twórczą przygodę, ale też świadczenie wielu przysług współczesnemu światu. By mógł on pamiętać o swoich przodkach, o rdzeniu językowym, o czuciu słów. By świat mógł twórczo rozwijać się! I aby każdy człowiek chciał kształtować swój umysł tak, aby słowa przepływały przez niego nie w chaosie, a równowadze. Są wtedy Słowami Mocy, słowami z trzewi, prawdziwie głębokim odzewem korzeni i kosmosu.

 

Praca ze słowem, jaką proponuję na Alsłowii przybiera rozmaite oblicza. Zapraszam też do bardziej osobistej relacji w poście „Złap Kontakt”.

 

Słowne Wglądy, jakie mają także miejsce dzięki doświadczaniu transformującej siły słów, wynikają dzięki temu, że nasz umysł jest klarowny i zogniskowany na konkretnym obszarze. Na przekazu – na przykład od swojej duszy, od natury, od przodków, od rodu. Od Roślin. Mamy niebywałe możliwości. Wglądy są więc otwarciem na czucie słów.

Nauczyli mnie tego Guarani, Indianie Ameryki Południowej, zamieszkali w Paragwaju i na obrzeżach, od wieków pijący święty napar przyjaźni Yerba Mate. Wiecie, że Guarani uważają słowo za cień, ślad człowieka? Że ich szamani to tak naprawdę asceci-mówcy? Karai?

Mistyka Słów jest moją głęboką drogą twórczą, co oznacza, że to co piszę otwiera w świadomości drzwi percepcji, otwiera nową świadomość, aplikuje w człowieka wolność mentalną, otwartość wewnętrzną, pozwala zajrzeć w zakamarki kosmosu i podziemi. Kiedy piszę prozę – tworze dla siebie te wrota wymiarów. Kiedy ją kończę, jest ona dla Innych. By mogli przemierzyć siebie za pomocą luster historii.

Mistyka Słów ma wiele twarzy. Jest intymną relacją ze duchem świata. Jest trochę romantyczna, a trochę jogiczna. Jest pełna ciepła i chłodu Północy, bo jest szczerością. Bywa, że poprzez wglądy docieram do ciemnych pokładów siebie i przeszłości rodowej. Słowa wyciągają to i uzdrawiają.

 

Słowa mają transformującą moc

 

 


 

Chcesz poznać fragmenty mojej twórczości? Klikaj poniżej.

Proza 

Poezja

Alsłowia – wprowadzenie (co jak i po co z tymi słowami)

 

 

Chcesz poznać Wglądy, jakich dzięki nim dokonuję? Klikaj poniżej.

Wglądy w Alsłowii Cienia, w tematyce naszych przodków, ziemi i dziedzictwo rodu

Wglądy w Przekaz Guaranich

 

 

Potrzebujesz rozbudzić swoją twórczą wyobraźnie i zdobyć głęboki kontakt ze swoją pasją? Klikaj poniżej.

Złap Kontakt

Inspiracje (strumienie świadomości, słowodzielnia)

Pomoc Twórcza, praca nad warsztatem

Audio-Ekspresje, czyli DŹWIĘKOWOŚĆ SŁÓW

 


 

 

Mistyka Słów, czyli transformująca słowna siła +video

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz

Close Menu