active galactic nuclei | 2 VII 2019r.

Zaczęłam dziś tak rozciągle, bez przycisku żadnego się budząc. W świetle, które miało być. Z dotykiem. Z oddechem. Powoli, swobodnie.

 

Joga, zjednoczenie, a w zasadzie uprzestrzennienie ciała. Dobroć. Spokój i miłość. A tak naprawdę nowiowe separacje wewnętrzne, poczucie cząstek rozrzuconych.

A tak naprawdę wcielonych

tu

teraz

Ciągłe przypominanie sobie o tym fakcie jest nawet bolesne. Ma pełno emocji, czyli innych, dodatkowych historii o tym, co…

tu

teraz

powracanie do tego momentu jest nieskończoną kreacją

bycie w nim jest kreacją

tworzenie nim jest życiem

 

 

To drugi dzień, jak już wiadomo drogi otwierania pranicznej świadomości. Tym razem, po wielu tego typu przejściach, spisuję to sobie tu, w dzienniku pokładowym (cel pisania dziennika uwzniośliłam w pierwszym wpisie :)).

Dzisiejszy dzień był soczysty. Sokowy, jabłkowy, słodki, kwaskowy, jabłkowy!

I obserwuję. Światłość przejawiającą się poprzez naskórek. Różnorodność doświadczeń i sny o przyszłości, dyktowane nutami z podziemnych przeszłych krain.

Napisałam dziś kolejne zaklęcie. Na ten oto nów. W jego mocy, w jego energii, w potrzebie bycia w słowie z tą siłą.

Odpinania, oddalania się

od separacji

 

bytowi chodzi o byt

 

więcej jeszcze napiszę, lecz ten czas jest bardzo uprzestrzenniony. Może z ciekawostek ostatnich moich poczynań będzie rozpoczęcie nauki jogi Iyengara, wprost od samego jogina. Moje zgłębianie wiedzy odbywa się poprzez przekaz słów, im bardziej esencjonalne, tym lepiej w nie wejść i z nimi zatańczyć, zarezonować, rozwibrować swą świadomość. Książka Joga, Iyengara, już legendarna, podręcznik w zasadzie konkretnej hatha jogi, czyli tej jogi korzystającej z wielu technik jogicznych, w tym energetycznych, duchowych i prowadzących do opanowania cielesnego przepływu. Opanowanie to może nie to słowo, ale tak naprawdę trochę to. Bo to wymaga pewnego rodzaju relacji 🙂

Będziemy dziś też pić w kręgu Yerba Mate i rozmawiać o Permakulturze w Toruniu. Takie rzeczy tylko w śnie.

Dodaj komentarz

Close Menu