active galactic nuclei | 1 VII 2019r.

Od zawsze gdzieś tam wiedziałam, że praktyczniej jest skumulować więcej działań i energii w mózgu, niż przestrzeni ciała. Prosty i podstawowy przykład to procesy trawienne i wszystko, co się z nimi wiąże. Nieustanna praca. Efektywniej jest przekierować tę energię na umysł, rozszerzyć go, potransformować, poprzekraczać granice, balansować na nich i na twórczych wizjach.

A jeszcze potem… przelać to dalej, by nas okalało, scalało, tworzyło.

Nie mówię, że te wszystkie procesy nie mogą istnieć równocześnie. To wymaga po prostu większej uwagi, poszerzenia uwagi i… zatracenia jej całkowicie. 

Tylko, że w momencie tego zaufania i puszczenia… prawda i fakt powraca do PROSTOTY. Do naturalnych cykli, do esencjonalnej prawdy.

Która jest ekspansywna i dość eteryczna.

Scalenie żywiołów w sobie.

Będę w active galactic nuclei dzielić się swoim procesem naturalnego odżywiania. Mogłabym tu pisać frutarianizm, raw, wege, cokolwiek, ale to nigdy nie będzie w pełni to. Tak naprawdę mogłabym też bretarianizm, bo to od tego się zaczęło. Od stanu świadomości, który spłynął i spływać może, jeśli tylko pozwolimy mu na tę przestrzeń. Damy w sobie tę przestrzeń. W duchu, w mentalu i stopniowo w ciele.

Zawsze, kiedy wchodzę w proces otwierania tego kanału w sobie (oznacza to zaprzestanie pewnych czynności żywieniowych, przejście na soki, monoowoce wraz z innymi działaniami, np. natężenie praktyki jogicznej, medytacyjnej, rozwojowej, mentaqlnej)…. kiedy więc wchodzę w ten proces, rzeczy zaczynają dziać się szybko, a czas bardzo spowalnia. To piękne i można tego doświadczyć choćby będąc sam na sam z naturą, w jej cyklu i przepływie.

Ten proces też nie zależy w pełni ode mnie, więc za każdym razem obserwuję i wyciągam wnioski. Z każdym kolejnym przepływem – mam ich więcej i otwieram się b ardziej, stabilniej, z większym zaufaniem. Obserwuję i nie naciskam. 

Opiszę tu swoje sprawdzone już sposoby na podążanie drogą intuicji na drodze odżywiania. Dotyczy to jednak też kwestii energii, uwagi i wewnętrznej siły, mocy, którą uczymy się koncentrować w ciele i zarządzać nią. Kreatywnie i wydajnie. Z taką intencją – by pojmować ów proces coraz lepiej, zanurzam się w nim z oddaniem i bez kontroli.

Wkrótce wypiszę tu wszystkie potrzebne informacje.Trzeba ich się zacząć uczyć stopniowo, oddzielnie, potem łączyć poszczegól;ne, aż wreszcie rozbłysną w całości 

 

  • Gimnastyka - regularność
  • Praca z oddechem
  • Medytacja, wyciszenie, relaksacja, uważność, koncentracja
  • Ograniczanie konsumpcji, dieta wykluczająca, dieta przejściowa, detoksykacja ciała
  • Twórcza praca, praca, kreacja
  • Filozofia, poznawanie siebie, zdobywanie mądrości, rozwój mentalny
  • Nauka bycia w cyklu, poznawanie cyklów cielesnego świata, natury, zmysłów, bycie w przyrodzie
  • Praktyka po prostu doświadczania życia w pełnym wymiarze

Ja tych rzeczy „uczę”, co oznacza, że przekazuję wiedzę i doświadczenie tego wprost do Twojejj kreatywnej cząstki – poprzez pisanie. Kiedy czytasz wszelkie słowa i ich złożenia spod mojego pióra, to zawsze one zawierają w sobie tę esencję. Dlatego kocham pisanie powieści, pozwalają upchnąć w sobie całą masę doświadczeń, które ostatecznie roztapiają sie w nas, tworząc jeden oddech. 

 

Uczę też poprzez przekaz wiedzy i mądrości – filozoficznej, przodków, archaicznej, rodzimej, archetypicznej, holistycznej, jogicznej itp. itd.Informacja o tym widnieje w kategorii ‚o mnie’, starałam się pokazać tam, że można poprzez złapanie kontaktu z twórczym potencjałem. I harmonizacji umysłu, to przede wszystkim!

Rozpoczęlo się jakiś czas temu, od przygotowania mieszanki ziołowej mocno oczyszczającej i wspomagającej narządy, którą też od rana sobie wypiłam. NASTĘPNIE PICIEM MOIM BYŁ MUS Z MELONA, A PO 13 YERBA ZALANA ZIOŁAMI PORUSZAJĄCYMI KRĄŻENIE LIMFY I OCZYSZCZAJĄCE. pOTEM PODGRYZAŁAM MELONA I ROZKOSZOWAŁAM OBFITOŚCIĄ JABŁEK ZAKUPIONYCH W DUUUŻEJ ILOŚCI DZIŚ NA RYNECZKU. z NAPARÓW WIECZOREM ZAPEWNE BĘDZIE RÓWNIE ROZKOSZNY OOLONG. z OWOCÓW, POWOLI MONO JABŁKOWO – CZYLI ALBO DZIŚ WIECZOREM, ALBO JUTRO ROZPOCZNĘ MONO SOKOWANIE. pÓKI CO ZIÓŁKA OTWIERAJĄ MOJE PRZEPŁYWY W CIELE. tO WAŻNE, BY DAĆ SOBIE TĘ ZIOŁOWE UPRZESTRZENNIENIE. rANO ZAŚ JOGA COCZYWIŚCIE, MOCNO ZAZNACZAJĄCA PRZEPŁYW ODDECHUU I UTRWALANIE CIELESNYCH ZACISKÓW. bANDHY. 

Dodaj komentarz

Close Menu